Nyní AKCE DRUHÉ BALENÍ
za 1 Kč
a doprava ZDARMA

Záleží nám na tom, abychom Vás v péči o Vaše zdraví maximálně podpořili nejen produktem NeuraxBiotic Spectrum, ale i dalšími výhodami, připravili jsme pro Vás hned dvě zvýhodnění.

  • Abychom Vám umožnili vyzkoušet měsíční užívání v plném dávkování dva sáčky denně, rozhodli jsme dát Vám druhé měsíční balení za symbolickou korunu. Ta bude přičtena ke konečné ceně produktu.
  • Zároveň Vám tento produkt zašleme zdarma.
Koupit
NeuraxBiotic Spectrum®

Je doplněk stravy se sladidlem, který obsahuje specifický, ověřený a vědecky hodnocený probiotický kmen Lactobacillus plantarum PS128™.

NeuraxBiotic Spectrum® je dostupný v balení po 30 sáčcích (1 sáček/1,1 g).

Aktivní látky
Lactobacillus Plantarum PS128
  • 1 sáček: 30 x 109
  • 2 sáčky: 60 x 109

NeuraxBiotic Spectrum° nemá žádné vedlejší a nežádoucí účinky, je bez lepku, laktózy a barviv.

Vzhledem ke speciálnímu výrobnímu procesu NeuraxBiotic Spectrum® je zaručeno, že aktivní bakteriální kmen Lactobacillus plantarum PS128™ může projít žaludkem bez ztráty účinku a usadí se ve střevě.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 nebo 2 sáčky denně. Obsah nasypte přímo do úst anebo ho rozpusťte ve sklenici vody, případně jiném nápoji, který není horký ani sycený.
V prvním měsíci je vhodné užívat dva sáčky denně.
Obecně se doporučuje užívat déle než tři měsíce, neboť regenerace modifikované střevní flóry trvá určitou dobu. Určeno i k dlouhodobému užívání.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vhodné pro děti od 3 let. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Obsahuje polyalkoholy, nadměrná konzumace může mít projímavé účinky.

Jak přípravek uchovávat

Skladujte při teplotě 2-8 °C na suchém místě, mimo zdroje světle a/nebo tepla. Minimální doba použitelnosti se vztahuje na výrobek řádně skladovaný v neporušeném obalu.

Celkové složení

zahušťovadlo: maltodextrin; sladidla: erythritol, isomalt, xylitol, sukralóza; Lactobacillus plantarum PS128™; protispékavá látka: oxid křemičitý; aroma

Vyrobeno a baleno v Itálii

Via F. Filzi, 55
310 36 Istrana (TV)

Distributor v ČR: Neuraxpharm Bohemia s.r.o., náměstí Republiky 1078/1, 110 00 Praha 1, www. neuraxpharm.cz


Obecné informace

Střeva jsou velmi důležitou sítí lidského těla.
Lidský trávicí trakt sestává z asi 100 000 000 nervových buněk a více než 1013 mikroorganismů, včetně více než 1 000 různých druhů bakterií.
Celek bakterií se nazývá mikrobiota (střevní flóra).
Střevní nervový systém a mikrobiota jsou propojeny se všemi oblastmi našeho organismu.
Ovlivňují tedy nejen trávení, ale i imunitní systém nebo třeba naši psychiku.

Probiotické kmeny

Účinky živých, aktivních bakterií ve střevní flóře jsou kmenově specifické. Znamená to, že každý kmen se v rámci svého druhu od ostatních odlišuje, ať už ve své relativní účinnosti nebo mechanizmu účinku.
Přirozeným prostředím živé bakterie Lactobacillus plantarum  je lidský trávicí trakt, proto se jí zde obzvláště dobře daří.
Z pohledu účinnosti a bezpečnosti je to jedna z vědecky nejlépe dokumentovaných živých aktivních bakterií a v rámci vědeckých studií byla prokázána řada pozitivních účinků například na poruchy nálady, úzkosti apod.