Kdo jsme?

Jsme farmaceutická společnost zaměřená na inovace, která působí a vyrábí své léky a doplňky stravy v Hradci Králové. Od počátků vzniku naší společnosti je prioritou naší práce uvádět na trh generické léky a také doplňky stravy v garantované farmaceutické kvalitě.

U doplňků stravy pečlivě dbáme na jejich výzkum a studie účinnosti. Prokazatelné účinky v rámci konkrétních studií považujeme za zcela nadstandardní v rámci českého lékárenského trhu samoléčby a celý náš tým společně vyvíjí a inovuje produkty tak, abychom pro Vás, naše zákazníky, udrželi více než 20 letou tradici jejich kvality.

Naše doplňky stravy jsou prodávány pod obchodní značkou Farmax®.

Jsme opravdu pyšní na to, že jsme se od února 2019 stali součástí farmaceutické firmy specializující se na evropském trhu na léky určené pro léčbu poruch centrálního nervového systému (CNS), proto naše léky od února 2019 prodáváme pod značkou Neuraxpharm®.

S velkou radostí jsme zařadili do naší nabídky doplněk stravy NeuraxBiotic Spectrum®, který považujeme za klíčový nejen z hlediska jeho určení, ale i z hlediska konkrétní nadační pomoci, kterou můžeme zprostředkovat rodinám s dětmi s poruchou autistického spektra.

Naším posláním je pomáhat v podpoře péče o zdraví, klademe důraz na prevenci, na zdravý životní styl, dlouhodobě podporujeme mnoho sportovních aktivit dětí i dospělých.

Našim přáním je, abyste naše léky vůbec nepotřebovali, ale víme, že je to přání nesplnitelné. Přejeme si proto, aby Vám naše léky v případě onemocnění pomáhaly k uzdravení a naše doplňky stravy k podpoře péče o zdraví.

MUDr. Lukáš Jirka

Managing Director